Voorzitter : Dr Luc Bontinck
Kerkstraat 41  9250 Waasmunster
Tel: 052/46 12 90
Email : voorzitter@waasmunster.rodekruis.be


Secretaris : Marie-Rose Vernimmen
Stationsstraat 47  9250 Waasmunster
Tel: 052/39.78.85  -  Gsm: 0474/63.89.40
Email : secretaris@waasmunster.rodekruis.be


Penningmeester : Bert Dauwe
Neerstraat 124  9250 Waasmunster
Tel: 09/330.53.31
Email : penningmeester@waasmunster.rodekruis.be


Rekeningnummers
- Lidgeld en giften: BE91 7340 4212 4176
- Facturatie: BE88 4440 6328 8141

Afdelingsdokter : Dr Luc Vlaminck
Hoogstraat 168  9250 Waasmunster
Tel: 052/46.13.96
Email : dr.luc.vlaminck@belgacom.net


Afdelingsapotheker : Guy Termote
Hoogstraat 4  9250 Waasmunster
Tel: 052/46.23.60
Email : guytermote@hotmail.com


Plaatselijk verantwoordelijke Hulpdienst :
Karel-Willy Leemans
Ommegangsdreef 58  9250 Waasmunster
Tel: 052/46.17.87  -  Gsm: 0496/27.15.62
Email : hulpdienst@waasmunster.rodekruis.be


Adjunct plaatselijk verantwoordelijke hulpdienst :
Frederik Durinck
Warandestraat 59  9250 Waasmunster
Tel: 052/46.21.29
Email : frederik.durinck@telenet.be


Vrijwilligers hulpdienst:
- Marleen Brusselmans
- Ann De Jonghe
- Freddy Durinck
- Nico Kinders
- Willy Leemans
- Nicole Meganck
- André Vercammen
- Robert Vercammen
- Ingrid Vernimmen
- Marie-Rose Vernimmen
- Maria Verstraeten
- Betty Van Nieuwenhuyze

Leergangen : Ann De Jonghe
Email : vorming@waasmunster.rodekruis.be


Uitleendienst : Francine Baeke
Hoogstraat 47  9250 Waasmunster
Tel: 052/46.15.13

Bloedtransfusie : Mariette Van Goethem
Nederheirweg 32  9250 Waasmunster
Tel: 052/46.07.55  -  Gsm: 0498/54.15.95

Logistieke medewerkers:
- Anita De Vriese
- André Leyn
- William Scott
- Martine Van Damme
- Rita Van Langenhove
- Seghers Eddy

Webmaster : Peter Cools
Tel: 052/46.39.77
Email : webmaster@rodekruis-waasmunster.be

Wie doet wat